Roto okna dachowe

Markowe produkty ROTO charakteryzują się najwyższą jakością. Okna dachowe ROTO, akcesoria oraz schody strychowe produkowane są ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu osiągają długowieczność, trwałość i najlepsze właściwości techniczne. Zanim dany produkt opuści fabrykę jest dokładnie sprawdzany i testowany zgodnie z normą DIN. Dodatkowo dystrybucją oraz montażem okien i akcesoriów ROTO zajmują się wybrani dystrybutorzy oraz dekarze – zgodnie z zasadą: Profesjonalny Producent. Profesjonalny Dystrybutor. Profesjonalny Dekarz. Rezultat: inteligentne i przemyślane rozwiązania dla nowoczesnego mieszkania na poddaszu. Większa wydajność energii, komfort mieszkania, jak również większa swoboda dla klientów. To główne zamierzenia realizowane przez Roto. Marka ROTO jest dobrze znana w Toruniu, Brodnicy, Bydgoszczy czy Włocławku. ROTO to marka premium z dopracowanymi rozwiązaniami dla najbardziej wymagających.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE ROTO:

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE OKIEN ROTO w kujawsko-pomorskim
okna dachowe obrotowe Designo R4

DESIGNO R4 obsługiwane jest za pomocą klamki umieszczonej u dołu okna. Sprawdzi się jako okno spełniające podstawowe funkcje oraz oferujące najbardziej popularny sposób otwierania w połowie osi obrotu. Wariant PVC może być z powodzeniem wykorzystany w łazience lub innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic. Stanowi doskonałe uzupełnienie okien dachowych Designo R7 w połączeniach wielokrotnych. Okna ROTO są bardzo popularne w takich miastach jak Toruń, Inowrocław czy Grudziądz.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

okna dachowe obrotowe Designo R6

DESIGNO R6 to klasyczne rozwiązanie, posiadające oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Zaletą okna dachowego DESIGNO R6 jest fabrycznie zamontowany Termo-blok WD. Okno posiada wysokie parametry termoizolacyjne, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowane w budownictwie energooszczędnym i pasywnym, coraz popularniejszym w województwie kujawsko-pomorskim. Okno posiada 4 punkty ryglowania, oraz najwyższą 5 klasę bezpieczeństwa. Sprawdzi się w salonie, łazience czy sypialni.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

okna dachowe wysokoosiowe Designo R7

Okno wysokoosiowe ROTO DESIGNO R7 w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego wyróżnia się lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Wąskie profile ram pozwalają na idealne doświetlenie poddasza. Jest to ciekawa propozycja do gabinetu, gdzie w komfortowy sposób otworzymy okno dolną klamką, a dzięki osi obrotu okna umieszczonej w ¾ wysokości, otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”. Zapewnia to swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej, co docenili klienci w województwie kujawsko-pomorskim.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

okna dachowe uchylno-wysokoosiowe Designo R8

Ta gama okien zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich okien dachowych ROTO. Wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością z uwagi na podwójny system otwierania sterowany za pomocą jednej klamki. Okno posiada wysokie parametry termoizolacyjne, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowane w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Okno posiada 4 punkty ryglowania oraz najwyższą 5 klasę bezpieczeństwa. Designo R8 to doskonałe rozwiązanie do sypialni, miejsca w którym mają Państwo możliwość w pełni wykorzystać potencjał okna.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

okna dachowe RotoQ

Nowoczesny design, wysoka jakość, energooszczędność – to cechy okna RotoQ. Drewniane okno obrotowe nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami oraz ergonomicznym kształtem górnej klamki. Warto rozważyć górną klamkę w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci, aby mieć pewność, że są bezpieczne. Okno RotoQ oferuje wysoki komfort obsługi, który można jeszcze zwiększyć za pomocą licznych akcesoriów montowanych beznarzędziowo. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic. Okna RotoQ są główną ofertą marki ROTO w Polsce. Zyskały one niezwykłą popularność, choć są oknami segmentu premium. Równie często okna RotoQ są wykorzystywane w realizacjach na terenia województa kujawsko-pomorskiego.

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

okna dachowe RotoTronic

Okna dachowe RotoTronic to okna sterowane elektrycznie. Doskonale sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych oraz w konstelacjach wielokrotnych jako uzupełnienie innych okien dachowych. Są wyposażone w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę za pomocą przełącznika (RotoTronic E), pilota (RotoTronic EF) lub z modułem solarnym (RotoTronic SF). Okno wyposażone jest w standardzie w czujnik deszczu, który zleci zamknięcie okna w przypadku wystąpienia opadów.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

wyłazy dachowe Roto

Różnorodność powstających obecnie budynków wymaga szerokiego wyboru nie tylko okien dachowych, lecz także wyłazów dachowych, które  zastosować można na poddaszach użytkowych, bądź niezamieszkanych. ROTO oferuje szeroką gamę wyłazów dachowych, dostosowanych do w szelkich potrzeb.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

 

 

 

 

COFNIJ

Sprawdź nasz FB
Sprawdź nasz FB
Polskie Hurtownie Dachowe