Braas dachówki betonowe

Dachówki BRAAS są jednymi z  najpopularniejszych dachówek w Europie, a także w Polsce. Znane jako „twarde jak kamień” dachówki betonowe BRAAS są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe BRAAS pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. A przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym. Dachówki betonowe BRAAS są zdecydowanym liderem w swojej kategorii w województwie kujawsko-pomorskim. Dachówki cementowe BRAAS dostępne są w specjalistycznych powłokach LUMINO oraz CISAR, które zwiększają wytrzymałość dachówek, a także nadają im niesamowitego wyglądu. Powierzchnie dachówek w powłokach LUMINO oraz CISAR są wyjątkowo gładkie i jednolite.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE BRAAS:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE DACHÓWEK BRAAS w kujawsko-pomorskim
dachówka Braas BAŁTYCKA

Asymetryczna fala dachówki BAŁTYCKIEJ sprawia, iż na każdym dachu powstaje ciekawa gra światła i cieni. Wyjątkowy wdzięk tego charakterystycznego profilu ceniony jest w całej Polsce. Jest to jedna z najpopularniejszych dachówek cementowych na polskim rynku. Dachówki betonowe BRAAS są synonimem najwyższej jakości w przystępnej cenie. MAX SYSTEM rozwija w województwie kujawsko-pomorskim rynek dachówek ceramicznych oraz betonowych z dużym udziałem dachówek BRAAS.

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Braas TEGALIT PROTEGON

Nowoczesny design – wyraźnie poprowadzone linie i geometryczny wzór. TEGALIT doskonale sprawdzi się na dachu nowobudowanego budynku, nadając mu efektowny, nowoczesny wygląd. Jednak jej elegancki i prosty kształt pozwala również użyć ją na obiektach remontowanych. Oryginalny i nieszablonowy kształt wielokrotnie nagradzanej dachówki uzupełniają cztery ciekawe barwy. TEGALIT PROTEGON spełni oczekiwania osób twórczych, pragnących podkreślić swoją odrębność i oryginalność. Wspaniale ujmuje swoją stylistyką, geometrią i nieszablonowością nowoczesny design pokryć dachowych. TEGALIT jest jedną z najciekawszych propozycji wśród płaskich dachówek. TEGALIT marki BRAAS zyskał wielu zadowolonych użytkowników, którzy w województwie kujawsko-pomorskim zdecydowali się zainwestować w tę nieszablonową dachówkę.

 

 

 

\

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Braas ROMAŃSKA

Od półwiecza profil dachówki ROMAŃSKIEJ wyznacza trendy w krajobrazie polskich i europejskich dachów. Można na niej polegać, ponieważ charakteryzuje się klasyczną formą, dzięki czemu znajduje uniwersalne zastosowanie na dachach małych budynków, jak i wytwornych willi. Dachówka ROMAŃSKA od BRAAS jest jedną z najdłużej sprzedawanych dachówek cementowych w Polsce. Przez wiele lat położona została  na tysiąch dachów w całej Polsce. Dachówka ta świetnie wpisuje się w krajobraz miast i miejscowości województa kujawsko-pomorskiego.

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Braas REVIVA

Prócz tradycyjnych dachówek esówek oraz nowoczesnych dachówek płaskich BRAAS ma w ofercie dachówek betonowych także karpiówki. Jest to model REVIVA. Jest ona czymś wyjątkowym wśród dachówek. Łączy klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych (mniejszy ciężar m2, szybkość układania, trwałość). Dzięki technologii, dachówka REVIVA posiada wysoką wytrzymałość, wyrazisty i bardzo trwały kolor oraz gładką powierzchnię. Model ten podkreśli piękno dachów o różnych kształtach a dzięki swojej niskiej wadze jest idealnym rozwiązaniem na remontowane dachy.

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

 

 

 

 

COFNIJ