Sika membrany i akcesoria dachowe

Grupa SIKA to międzynarodowy koncern zajmujący się budowami, renowacjami oraz wyposażaniem budynków. Setki milionów metrów kwadratowych zainstalowanych pokryć dachowych oraz wieloletnie doświadczenia SIKA są gwarancją bezpieczeństwa i pewności oferowanych rozwiązań. Czy jest to geomembrana FPO (elastyczne poliolefiny), PVC (polichlorek winylu) czy też płynne membrany PUR (poliuretan) SIKA oferuje szeroką paletę rozwiązań materiałowych do wykonania pokrycia dachowego, uzupełnionych o całą gamę niezbędnych akcesoriów. Sika oferuje niestandardowe rozwiązania do wszelkiego rodzaju dachówk, a w szczególności do dachów zielonych oraz dachówk wielkogabarytowych o specjalistycznych wymogach technologicznych. W branży pokryć dachowych marka SIKA znana jest z bardzo dobrej jakości chemii budowlanej, a w tym wszelkiego rodzaju uszczelniaczy oraz klejów. Hurtownie dachowe MAX SYSTEM oferują w województwie kujawsko-pomorskim produkty grupy SIKA.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE SIKA:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY SIKA w kujawsko-pomorskim
membrany dachowe SIKA

Oferta marki SIKA w dziedzinie membran dachowych to szeroka gama membran hydroizolacyjnych, membran zgrzewalnych oraz membran izolacyjnych do najróżniejszych rodzajów dachów (zielonych, remontowanych, solarnych, balastowanych, użytkowych i wielu innych). Są to produkty specjalistyczne przystosowane do wymagań dachów specjalistycznych, szczególnie potrzebnych przy budynkach wielkopowierzchniowych, produkcyjnych lub użyteczności punlicznej.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

chemia budowlana SIKA

Wysokiej jakości chemia budowlana SIKA to m.in. lepiki do pap, środki gruntujące, środki do czyszczenia membran, uszczelniacze dekarskie, silikony, systemy klejenia oraz wiele innych. To produkty, które cenią sobie wykonawcy za ich wysokie parametry technologiczne i wydajność.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>