DLACZEGO MY?

MAX SYSTEM hurtownie dachowe oferuje najwyższą jakość usług w rozsądnych cenach. Działamy transparentnie, oferując wyłącznie sprawdzone produkty. Przemawia za nami wiele lat doświadczenia, a także profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu. Nasi Klienci mogą liczyć na szereg udogodnień oraz rzetelną i przyjazną obsługę. Dzięki działalności w największej sieci hurtowni dachowych w Polsce możemy zaoferować najszerszą gamę pokryć dachowych w województwie kujawsko-pomorskim, a dzięki temu spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów.

 

1. Bezpłatna wycena

Nasi eksperci dachowi przygotują dla Ciebie szczegółową wycenę Twojego dachu. Wystarczy, że dostarczysz do nas lub prześlesz mailowo projekt swojego dachu. Ekspert firmy MAX SYSTEM doradzi najkorzystniejsze rozwiązania oraz wyliczy dokładne ilości materiałów, które będą potrzebne na Twój dach. Poda również cenę, która z pewnością będzie spełniała Twoje oczekiwania.

2. Krótki czas realizacji

Dzięki obszernym magazynom wiele produktów mamy dostępnych od ręki. Jeżeli jednak Waszych produktów nie będzie na magazynie, ich dostarczenie zajmie nam maksymalnie tydzień.

 

3. Fachowe doradztwo

Nasi eksperci dachowi to nie tylko osoby doświadczone w branży dachowej, ale także posiadające gruntowną wiedzę techniczną o pokryciach dachowych. Nasza firma regularnie poszerza swoje kompetencje biorąc udział co roku w szkoleniach produktowych oraz technicznych producentów pokryć dachowych. Poniżej kilka naszych referencji. Jesteśmy również producentem pokryć dachowych, znamy więc technologię produkcji, doboru surowców i wykonania od podszewki.

4. Profesjonalne wykonawstwo

Hurtownie dachowe MAX SYSTEM w Kowalewie Pomorskim, Toruniu, Brodnicy oraz Golubiu-Dobrzyniu współpracują z profesjonalnymi ekipami dekarskimi i ciesielskimi. Nasi wykonawcy oferują usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzić mogą nasze realizacje w całym województwie kujawsko-pomorskim. Oferujemy nasze usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, przemysłowych, a także dla budownictwa o przeznaczeniu rolniczym. Dodatkow zakupując pokrycia dachowe i materiały budowlane w oddziałach MAX SYSTEM oraz korzystając z naszych ekip wykonawczych, możesz liczyć na specjalne oferty rabatowe.

5. Szeroki wybór, sprawdzeni producenci

Oferujemy produkty sprawdzonych i znanych producentów, których produkty spełniają wszelkie oczekiwania techniczne, wytrzymałościowe i estetyczne. Mamy możliwość realizacji nawet najbardziej wyszukanych zamówień. Oferujemy zarówno produkty PREMIUM, jak i produkty z niższych półek cenowych. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebuje Twój dach, a także narzędzia, ogrodzenia, okna elewacyjne, drzwi, bramy, materiały budowlane i wiele innych. Odwiedź jeden z naszych oddziałów i przekonaj się sam!