PRODUKCJA

Firma MAX SYSTEM w roku 2005 rozpoczęła produkcję blachodachówek, stając się pierwszym i jak dotąd jedynym producentem blaszanych pokryć dachowych w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w produkcji blachodachówek modułowych oraz blach trapezowych. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, wprowadziliśmy do sprzedaży blachy modułowe NICOL i OLIVIA, a także trapezy T-18 i T-35. Do produkcji naszych blachodachówek stosujemy wysokiej jakości stal pochodzącą z renomowanych światowych hut, co potwierdzamy stosownymi certyfikatami jakości oraz długoletnimi gwarancjami – 25 lat.

Nasze produkty dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej w powłokach poliestrowych – połysk oraz mat. Dodatkowo nasze produkty charakteryzuje atrakcyjna cena, dzięki czemu nasze blachodachówki stały się prawdziwym hitem zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i sąsiadujących regionach. Prócz blachodachówek i blach trapezowych firma MAX SYSTEM oferuje również wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie od gąsiorów, przez pasy podrynnowe, obróbki kominów, wiatrownice czy rynny koszowe.

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE MAX SYSTEM

wszystkie blachodachówki dostępne są w arkuszach długości 510 – 6 100 mm

Blachodachówki MAX SYSTEM posiadają powłokę antykondensacyjną, która zapobiega skraplaniu się wody od wewnętrznej strony połaci dachowej.

BLACHY TRAPEZOWE MAX SYSTEM

wszystkie trapezy dostępne są w arkuszach długości 500 – 11 000 mm

oferujemy blachy trapezowe w grubości 0,5 – 0,7 mm

Blachodachówki MAX SYSTEM posiadają powłokę antykondensacyjną, która zapobiega skraplaniu się wody od wewnętrznej strony połaci dachowej.

Firma MAX SYSTEM posiada nowoczesne maszyny służące do tłoczenia, gięcia oraz obróbki blach stalowych. W zakładzie produkcyjnym z Kowalewie Pomorskim skoncentrowaliśmy większość naszej produkcji, skąd dostarczamy blachodachówki oraz blachy trapezowe w dowolne miejsce bezpośrednio do klienta. Nasze blachy dostępne są od ręki, a w szczególnych przypadkach jesteśmy także w stanie dokonać szybkiego doprodukowania dodatkowego zamówienia.