Ruukki blachodachówki

RUUKKI to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów blachodachówek na świecie. Skandynawski producent zasłynął wyjątkowym modelem blachodachówki FINNERA, która stała się jednym z najczęściej kupowanych pokryć dachowych w Polsce. W województwie kujawsko-pomorskim blachodachówki Ruukki cieszą się bardzo dobrą opinią, a ich 30-, 40- i 50-letnie gwarancje pozawalają cieszyć się pięknym dachem przez wiele lat. Szczególną popularność w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Frydrychowie i pobliskich miastach zyskały modele blachodachówek RUUKKI FINNERA, MONTERREY i ADAMANTE. Firma MAX SYSTEM jest jednym z największych dystrybutorów produktów RUUKKI w województwie kujawsko-pomorskim.

Kilka lat temu marka RUUKKI połączyła się z marką PLANNJA tworząc w ten sposób jeden z największych brandów pokryć dachowych ze stali. Tym samym popularne modele blachodachówek – PLANNJA FLEX i PLANNJA SCANDIC – są dostępne wraz z produktami RUUKKI.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE RUUKKI:

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE BLACHODACHÓWEK RUUKKI w kujawsko-pomorskim
blachodachówka Ruukki FINNERA (modułowa)

Blachodachówka FINNERA jest produktem odpowiednim zarówno dla prostych, dwuspadowych dachów, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji. FINNERA, w klasie jakości RUUKKI 40, objęta jest 40-letnią gwarancją techniczną i 15-letnią gwarancją estetyczną. RUUKKI FINNERA ze względu na swój atrakcyjny design stała się inspiracją dla wielu innych modeli blachodachówek modułowych. Model blachodachówki FINNERA jest jednym z najpopularniejszych modeli stosowanych na dachach w województwie kujawsko-pomorskim. Stała się również popularnym pokryciem dachów w budynkach użyteczności publicznej w Toruniu, Brodnicy, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Włocławku czy Grudziądzu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Ruukki MONTERREY FEB (cięta na wymiar)

RUUKKI MONTERREY jest najpopularniejszym modelem firmy i doskonale pasuje do najróżniejszych krajobrazów i typów domów. Dzięki kształtnej fali i wysokiemu tłoczeniu nadaje dachowi wyjątkowy charakter. Te trwałe i popularne dachy oferowane są teraz z innowacyjną krawędzią startową FEB Forma w dwóch klasach jakości. FEB Forma (Front Edge Bending) to unikalna technologia opatentowana przez RUUKKI, która sprawia, że dach wygląda niezwykle efektownie. Podgięta krawędź startowa arkusza daje efekt perfekcyjnego wykończenia dachu. Technologia FEB Forma opracowana przez RUUKKI to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również zwiększona trwałość. Zagięcie krawędzi pod profil skutecznie zabezpiecza ją przed działaniem deszczu i innych czynników atmosferycznych. RUKKI MONTERREY jest jedną z najczęściej sprzedawanych przez MAX SYSTEM blachodachówek. Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego docenili niezwykłą łatwość montażu oraz wytrzymałość blachodachówek MONTERREY.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Ruukki ADAMANTE (modułowa)

Blachodachówka ADAMANTE została stworzona dla tych, którzy szukają sposobu na podkreślenie wyjątkowego charakteru swojego domu. Blachodachówka ADAMANTE dostępna również w dwóch oryginalnych kolorach, burgund i oberżyna, doskonale zaspokoi Twoje pragnienie piękna i harmonii. Łatwy zakup, łatwy montaż, łatwe użytkowanie – tak jak każda blachodachówka RUUKKI, ADAMANTE zaprojektowano po to, aby Twoje życie stało się łatwiejsze. RUUKKI ADAMANTE jest bardzo popularną dachówką w województwie kujawsko-pomorskim, a w szczególności w  Brodnicy, Bydgoszczy, Ciechocinku i Kowalewie Pomorskim.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Ruukki CLASSIC (na rąbek stojący)

RUUKKI CLASSIC, z profilem przypominającym tradycyjny dach z rąbkiem, to wysokiej jakości pokrycie o unikalnym wyglądzie. To skromny, ale szykowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych. Zaawansowana technologia łączenia gwarantuje, że dach może być szybko i łatwo położony bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi. Pokrycie dachowe CLASSIC to także doskonały wybór dla dachów o małym kącie nachylenia. Cechą tego pokrycia jest wytłaczana struktura, dzięki czemu każdy dach RUUKKI CLASSIC zyskuje unikalny styl. RUUKKI CLASSIC to bardzo popularna blachodachówka na rąbek stojący, często stosowana w województwie kujawsko-pomorskim. Doskonale prezentuje się na prostych dachach dwuspadowych.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Plannja FLEX (modułowa)

PLANNJA FLEX to nowoczesna i oryginalna modułowa blachodachówka o awangardowym kształcie. PLANNJA FLEX posiada niepowtarzalny, cofnięty kąt przetłoczenia oraz wysokie 30 mm przetłoczenie z rowkiem w górnej fali dające wyjątkowy efekt wizualny. Załamania światła i cienie powstające w miejscach przetłoczeń sprawiają, że dach nabiera niepowtarzalnego charakteru. Wykorzystanie do montażu specjalnych wkrętów z płaskim łbem typu TORX sprawia, że elementy montażowe są prawie niewidoczne, dzięki czemu dach wygląda elegancko i ekskluzywnie. Dwumodułowa konstrukcja paneli to również zmniejszenie odpadów nawet przy skomplikowanym kształcie dachu. PLANNJA FLEX dorównuje swą popularnością produktom RUUKKI. Szczególnie dużo blachodachówek PLANNJA FLEX sprzedajemy Klientom z Solca Kujawskiego, Inowrocławia, Gniewkowa, Brześcia Kujawskiego i Gulubia-Dobrzynia.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachy TRAPEZOWE Ruukki

Blachy trapezowe RUUKKI stanowią oparte na prostych liniach rozwiązania dla różnorodnych potrzeb dachowych, od współczesnych domów jednorodzinnych po renowacje budynków wiejskich. Blachy trapezowe T20 i T35 są doskonałej jakości wyborem dla osób, które  poszukują wieloletniego spokoju. Ze względu na liniową i sztywną formę arkuszy, Profil T20 cechuje estetyczny i przyjemny wygląd oraz łatwość montażu. Można go układać nie tylko na nowych konstrukcjach, ale na istniejących już krokwiach w przypadku remontów dachów. Profil T35 cechuje estetyczny i przyjemny wygląd oraz łatwość montażu. Można go układać nie tylko na nowych konstrukcjach, ale na istniejących już krokwiach w przypadku remontów dachów. Blacha trapezowa w województwie kujawsko-pomorskim jest w szczególności wykorzystywana do krycia dachów i ścian dużych konstrukcji stalowych i budynków gospodarczych.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

 

 

 

COFNIJ