Avaline blachodachówki

AVALINE  to marka pokryć i akcesoriów dachowych stworzona z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku marce AVALINE przyświecał jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało się dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z produktów AVALINE masz pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Produkty AVALINE to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata. AVALINE od kilku lat buduje swoją pozycję na rynku polskim, a w województwie kujawsko-pomorskim zyskuje coraz większą popularność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE AVALINE:

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE BLACHODACHÓWEK AVALINE w kujawsko-pomorskim
blachodachówka Avaline PRESTIGE (modułowa)

AVALINE PRESTIGE to blachodachówka modułowa o nowoczesnym designie i doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Dzięki atrakcyjnym kształtom AVALINE PRESTIGE nada każdemu dachowi niepowtarzalny wygląd. Dostępna jest w formie dwumodułowych arkuszy, co pozwala na jej niezwykle łatwy oraz szybki montaż. Avaline PRESTIGE wykonana jest z najwyższej jakości szwedzkiej blachy SSAB, dzięki czemu jej gwarancja sięga 30 lat. Poza wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych AVALINE PRESTIGE charakteryzuje się także specjalną konstrukcją przetłoczeń z cofniętym kątem, które wzmacniają blachodachówkę w newralgicznych miejscach. Przetłoczenie blachodachówki AVALINE PRESTIGE posiada specjalny rowek, który wyznacza miejsca montażu. Dzięki temu użyte do montażu wkręty są niemal niewidoczne na połaci dachu. AVALINE PRESTIGE dzięki firmie MAX SYSTEM stało się jednym z  podstawowych pokryć dachowych z blachy. Wiedzą o tym mieszkańcy Torunia,  Brodnicy, Golubia-Dobrzynia oraz Kowalewa Pomorskiego.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Avaline MAGNUM (cięta na wymiar)

AVALINE MAGNUM to doskonała blachodachówka cięta na wymiar, wykonana ze szwedzkiej stali SSAB. Dzięki najlepszym surowcom użytym do jej produkcji zyskała 30-letnią gwarancję. Innowacyjny kształt AVALINE MAGNUM tworzy harmonijną całość, która prezentuje się na dachu niezwykle atrakcyjnie. AVALINE MAGNUM to blachodachówka cięta na wymiar, dzięki czemu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających Inwestorów. MAGNUM jest częstym wyborem wykonawców z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy docenili jej walory techniczne.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>