Avaline membrany i akcesoria dachowe

AVALINE  to marka pokryć i akcesoriów dachowych stworzona z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku marcde AVALINE przyświecał jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało się dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z produktów AVALINE masz pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Produkty AVALINE to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata. AVALINE od kilku lat buduje swoją pozycję na rynku polskim, a w województwie kujawsko-pomorskimzyskuje coraz większą popularność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE AVALINE:

 


SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY AVALINE w kujawsko-pomorskim
membrana dachowa AVALINE X

AVALINE X to nowość wśród wysokoparoprzepuszczalnych membran dachowych. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami absorpcyjnymi – AVALINE X pochłania wilgoć a następnie uwalnia ją na zewnątrz, dzięki czemu chroni warstwę ocieplenia. Zapewnia to specjalny pięciowarstwowy film TPU. Dodatkowo membrana AVALINE X jest bardzo wytrzymała – odporna na rozciąganie, uszkodzenia mechaniczne, działanie czynników atmosferycznych, a także wykazuje wysoką klasę odporności ogniowej (E). AVALINE X to także łatwiejszy montaż dla dekarza, dzięki dwóm zintegrowanym pasom kleju montażowego. Pod względem parametrów technicznych AVALINE X to nowoczesny produkt najwyższej klasy, który zapewnia ochronę dachom skośnym. Ta jakość oferowana jest jednak za relatywnie niską cenę, co pozwala dopasować ofertę paroizolacji AVALINE do każdego dachu i potrzeb Inwestora. Membrana AVALINE X została bardzo dobrze przyjęta przez wykonawców w województwie kujawsko-pomorskim, co potwierdza również jej ponadprzeciętna sprzedaż.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

membrana dachowa AVALINE DELTA MAXX PLUS

AVALINE DELTA MAXX PLUS to specjalny produkt stworzony we współpracy z jednym z najlepszych producentów termoizolacji na świecie – marką Dörken. Wspólne doświadczenie pozwoliło stworzyć produkt odpowiadający wysokim wymaganiom nowoczesnego budownictwa. AVALINE Delta Maxx Plus to membrana energooszczędna, która pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania dzięki swoim właściwościom termoizolacyjnym. Dzięki wykorzystaniu membrany AVALINE Delta Maxx Plus możemy zmniejszyć zapotrzebowanie na energię grzewczą o 9%, co pokazały badania w Instytucie ciepłownictwa w Monachium na podstawie porównania dwóch dachów modelowych o powierzchni 100 m2. Jednocześnie dzięki warstwie filmu funkcyjnego doskonale wyprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając ochronę przed zawilgoceniem. AVALINE Delta Maxx Plus to kolejny produkt naszej marki w klasie premium, dostępny za rozsądną cenę. Wśród wielu zalet naszej membrany należy podkreślić wyposażenie jej w zintegrowane pasy klejące ułatwiające montaż dekarzom.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

membrany dachowe AVALINE

Marka AVALINE ma w swojej ofercie jeszcze 6 wysokoparoprzepuszczalnych, trójwarstwowych membran. Membrany dachowe AVALINE są hitem sprzedażowym marki AVALINE. Bardzo dobre ceny i najwyższa jakość oraz parametry techniczne produktów AVALINE sprawiły, że są one chętnie kupowane w całej Polsce, a także w województwie kujawsko-pomorskim. W ofercie marki AVALINE znajdują się membrany dachowe o gramaturze od 125 do 230 g, a są to AVALINE SILVER, AVALINE TITANIUM, AVALINE PLATINIUM, AVALINE PREMIUM, AVALINE PROFESSIONAL oraz AVALINE EXCLUSIVE.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

akcesoria dachowe AVALINE

Marka AVALINE to młoda, ale bardzo prężnie rozwijająca się marka pokryć i akcesoriów dachowych. W szerokiej ofercie AVALINE znajdują się taśmy kalenicowe (AVALINE VENT ROLL, AVALINE BLACH VENT), taśmy kominowe (ołowiane i aluminiowe), markery zaprawkowe do blach, uszczelniacze dekarskie i piany montażowe, kosze dachowe, kominki wentylacyjne, wsporniki łat, wkręty farmerskie, ochrona przeciwśniegowa i komunikacja dachowa, wyłazy dachowe, a także mniejsze elementy wykorzystywane przy wykończeniach okapu i połączeń połaci dachowych.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>