Avaline systemy rynnowe i podbitka

AVALINE  to marka pokryć i akcesoriów dachowych stworzona z myślą o najwyższej jakości produktów i satysfakcji Klientów. Od początku marce AVALINE przyświecał jeden cel – stworzyć produkty, które nie będą miały sobie równych na rynku. Udało się dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć technologicznych z innowacyjnymi rozwiązaniami. Korzystając z produktów AVALINE masz pewność, że są one wykonane z najlepszych surowców, jakie obecnie dostępne są na rynku. AVALINE oferuje akcesoria dachowe najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Produkty AVALINE to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezawodności. Zalety produktów AVALINE docenili dekarze, którzy wybierają je ze względu na wysoką jakość oraz proste rozwiązania techniczne. Inwestorzy natomiast, decydując się na AVALINE, stawiają na pewną marką, dającą gwarancję spokoju na lata. AVALINE od kilku lat buduje swoją pozycję na rynku polskim, a w województwie kujawsko-pomorskimzyskuje coraz większą popularność.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE AVALINE:

SPRAWDŹ OFERTĘ RYNIEN I PODBITKI AVALINE w kujawsko-pomorskim
system rynnowy PCV AVALINE

Rynny AVALINE PCV to gwarancja długoletniej i niezawodnej ochrony Twojego dachu oraz budynku. Rynny AVALINE charakteryzują się wysokiej klasy polichlorkiem winylu użytym do ich produkcji. Specjalna mieszanka zapewnia również całkowity recykling rynien, dzięki czemu są one produktem ekologicznym. Cały system wyposażony został w specjalnie profilowane wykończenia, które zapewniają szybki i łatwy montaż oraz uniemożliwiają wypięcie się rynien. System AVALINE wyposażony jest także w trójwarstwowe uszczelki eliminujące możliwość wystąpienia przecieków. Systemy rynnowe AVALINE są dostępne w województwie kujawsko-pomorskim wyłącznie w hurtowniach dachowych MAX SYSTEM.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

system rynnowy STAL AVALINE

Rynny stalowe AVALINE to jedne z najlepszych systemów stalowych dostępnych na rynku. Główną zaletą rynien AVALINE jest ich niezwykle prosty i szybki montaż, co potwierdzają dekarze. System rynnowy AVALINE to także niezawodna szczelność i jakość. System stalowy AVALINE wykonany jest z najwyższej klasy szwedzkiej stali z huty SSAB. Wysoką jakość potwierdza 30-letnia gwarancja.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

podbitka dachowa PCV AVALINE

Marka AVALINE oferuje pełną gamę produktów dachowych. W naszej ofercie znajduje się także podbitka dachowa PVC – perforowana podsufitka w kolorach jednolitych oraz imitujących drewno.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>