Balex Metal blachodachówki

Marka BALEX METAL to gwarancja najwyższej jakości materiałów budowlanych. Od ponad 20 lat oferuje komplementarne i optymalne rozwiązania systemowe dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i rolniczego. Zdobyła 13 rynków i zaufanie ponad 20 000 marek lokalnych i międzynarodowych. Zaawansowana myśl techniczna i nowoczesna technologia pozwalają firmie kreować produkty, które w pełni zaspokajają potrzeby współczesnego inwestora. Niewątpliwym hitem produktowym marki BALEX METAL jest system izolacji THERMANO, który doskonale spisuje się w izolacjach dachów, ścian czy podłóg. BALEX METAL znany jest także ze swojej blachodachówki PANORAMA – dachówka stalowa Panorama to niepowtarzalny wzór zaprojektowany przez zespół Architektów i osoby planujące budowę domu, których marzeniem jest wyjątkowy i elegancki dach. BALEX METAL to również system rynnowy WIJO. To produkty dobrze znane dekarzom z województa kujawsko-pomorskiego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE BALEX METAL:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE BLACHODACHÓWEK BALEX METAL w kujawsko-pomorskim
blachodachówka Balex Metal PANORAMA (modułowa)

PANORAMA to kompletne poszycie dachowe dla każdego domu. Modułowość elementów – zarówno arkuszy dachówki, jak również obróbek – dachówki krawędziowej oraz gąsiora – to prosty transport i łatwy montaż na dachu. Modułowe elementy to również minimalizacja cięcia i odpadu materiału. Dachówka stalowa PANORAMA składa się łatwo i wymaga lżejszej konstrukcji niż tradycyjne pokrycia, gwarantując jednocześnie ekskluzywny wygląd połaci dachowej. Blachodachówka PANORAMA ma w województwie kujawsko-pomorskim opinię solidnego pokrycia dachowego, które dobrze spisuje się na dachach domów jednorodzinnych.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Balex Metal SPEKTRUM (cięta na wymiar)

Blachodachówka SPEKTRUM – idealna do szybkiego i taniego pokrycia dachu domu lub budynku. Blachodachówki sprawdzają się zarówno w przypadku budynków nowych jak i remontowanych. Pokrycie dachowe z blachy powlekanej dzięki dużej ilości dostępnych kolorów gwarantuje nietuzinkowy wygląd i wiele lat użytkowania. Właśnie te wszystkie zalety sprawiają, że blachodachówki to jeden z najczęściej wybieranych materiałów na dachy. Blachodachówka SPEKTRUM dostępna jest w ogromnej palecie kolorów, dzięki czemu każdy Inwestor znajdzie wariant blachodachówki idealny dla niego.

\

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachy TRAPEZOWE Balex Metal

Oferta firmy BALEX METAL zawiera szeroką gamę profili trapezowych o różnych przetłoczeniach oraz wysokościach. Doskonale nadają się zarówno na dachy, jak i elewacje. Podobnie jak blachodachówki, blachy trapezowe dostępne są w niezwykle szerokiej palecie kolorystycznej.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

PANELE DACHOWE Balex Metal (na rąbek stojący)

Panel dachowy na rąbek ELEGANT to produkt łączący tradycję z nowoczesnością. Pokrycie dachowe na rąbek stojący to rozwiązanie stosowane od lat w budownictwie. Doskonale wygląda na budynkach współczesnej architektury, obiektach sakralnych oraz bardzo dobrze sprawdza się przy renowacji obiektów zabytkowych. Panel dachowy na rąbek ELEGANT produkcji Balex Metal występuje w dwóch wariantach systemu mocowania: z ukrytym mocowaniem (specjalnie ukształtowany zamek ukrywa mocowanie blachy do konstrukcji dachu) oraz z widocznym mocowaniem. Panele dachowe ELEGANT są bardzo popularnym materiałem do krycia dachów w dużych miastach województa kujawsko-pomorskiego.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>