Blachdom Plus blachodachówki

Firma BLACHDOM PLUS została założona w 2001 r. Początki działalności to dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien i membran dachowych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów. Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej produkcji wyrobów blaszanych. Od 2006 r. funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k. Bielska-Białej, gdzie obecnie wytwarzane jest 6 profili blach dachówkowych, panele dachowe „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych. Park maszynowy uzupełniają maszyny przeznaczone do cięcia wyrobów płaskich na arkusze oraz taśmy. Dopełnieniem tego są maszyny służące do produkcji elementów wykończeniowych z blachy. BLACHDOM PLUS jest stale rozwijającą się firmą, która z producenta regionalnego stała się producentem ogólnopolskim. Ciekawym rozwiązaniem firmy BLACHDOM PLUS jest blachodachówka BESKID PLUS, która znalazła grupę odbiroców w ojewództwie  kujawsko-pomorskim.

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE BLACHODACHÓWEK BLACHDOM PLUS w kujawsko-pomorskim
blachodachówka Blachdom Plus KORONA PLUS (cięta na wymiar)

Specyficzne tłoczenie blachodachówki KORONA PLUS sprawia, że  jest to jedna z najczęściej wybieranych blachodachówek spośród sześciu profili oferowanych przez firmę BLACHDOM PLUS. Przystępna cena, szeroka  gama kolorystyczna oraz dobre surowce wykorzystane do produkcji blachodachówek BLACHDOM PLUS stanowią o i ch rosnącej popularności w województwie kujawsko-pomorskim.

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachy TRAPEZOWE Blachdom Plus

BLACHDOM PLUS oferuje ciekawą gamę profili trapezowych w przystępnych cenach. Gama produktów od profilu T8 po profil T55 sprawia, że oferta producenta pozwala szerokiej grupie odbiorcó wybrać produkty marki BLACHDOM PLUS.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

PANELE DACHOWE Blachdom Plus (na rąbek stojący)

Firma BLACHDOM PLUS oferuje ciekawą gamę paneli dachowych na rąbek stojący. Największymi zaletami tego produktu jest to, że łączy w sobie niską wagę wraz z tradycyjnym wyglądem, a także nieporównywalną prostotę i szybkość montażu w stosunku do tradycyjnych blach „na rąbek”. Umożliwia to konstrukcja zatrzasku panelu, który posiada zintegrowaną haftrę. Ten rodzaj łączenia arkuszy charakteryzuje się również tym, że mocowanie jest ukryte, dzięi czemu nie widać wkrętów na połaci dachu. Produkty BLACHDOM PLUS dostępne są w siedmiu powłokach ochronnych oraz szerokiej gamie kolorystycznej. To produkty, które coraz częściej pojawiają się na rynku pokryć dachowych w kujawsko-pomorskim.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>