Braas dachówki ceramiczne

MONIER BRAAS należy do międzynarodowego koncernu BMI Group – światowego lidera na rynku pokryć dachowych. Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży. Dachówki BRAAS są jednymi z najpopularniejszych dachówek w Europie, a także w Polsce. Doskonałe powłoki glazurowane oraz angobowane w połączeniu z ciekawą kolorystyką zapewniają stale rosnącą popularność produktom BRAAS. Prawdziwymi hitami, również w województwie kujawsko-pomorskim, stały się modele dachówek ceramicznych TURMALIN, RUBIN 13V, a także wyjątkowa na skalę światową dachówka ceramiczna SMARAGD. Jednak inne modele dachówek BRAAS również cieszą się zaufaniem wykonawców oraz Klientów – a w tym modele ACHAT, TOPAS oraz GRANAT. Bardzo ciekawą ofertą są także karpiówki BRAAS, szczególnie popularne przy renowacjach zabytkowych budynków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE BRAAS:

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE DACHÓWEK BRAAS w kujawsko-pomorskim
dachówka Braas RUBIN V13

RUBIN 13V zapewni naturalny, wysokojakościowy efekt pokrycia dachu. Klienci dokonujący tego wyboru mają wysokie wymagania w odniesieniu do architektonicznej harmonii i ponadczasowego piękna. Jak duża różnorodność jest tu możliwa udowadnia szeroka gama asortymentu kolorów w ofercie. RUBIN dostępny jest w powłokach angobowanych, glazurowanych, a  także w specjalnej powłoce glazura topline.  RUBIN 13V to wynik współpracy technologów naszej firmy z mistrzami sztuki dekarskiej. Innowacyjne podejście do RUBINA 13 sprawiło, że jego następca Rubin 13V spełnia najwyższe wymagania estetyczne, zyskując przy tym walory użytkowe. Dla klientów, którzy szukają czegoś specjalnego bez względu na to, czy chodzi o budowę nowego obiektu czy renowację starego, nie ma lepszego wyboru. RUBIN 13V jest modelem często wybieranym przez Klientów z województa kujawsko-pomorskiego.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Braas TURMALIN

TURMALIN swoim kształtem podkreśla wyjątkowy, nowoczesny charakter dachu. Nadaje mu optycznego spokoju i wyważenia. Z tego też względu nadaje się wyjątkowo dobrze do stosowania na budynkach o oszczędnej stylistyce. Stonowana kolorystyka oraz gładka powierzchnia podkreślą prestiż budynku. Dachówka TURMALIN zasługuje na uwagę Klientów pragnących podkreślić swój indywidualizm i nowoczesność. TURMALIN jest jednym z najpopularniejszych modeli dachówek płaskich. O jego popularności świadczą częste problemy z dostępnością ze względu na sprzedaż całej produkcji dachówki TURMALIN przed końcem sezonu. Turmalin jest jednym z podstawowych pokryć dachowych dla Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy poszukują płaskich dachówek ceramicznych.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Braas SIGNY

SIGNY to kolejny model dachówki płaskiej w ofercie BRAAS. Łączy w sobie modny kształt z nowoczesną technologią dachówek przesuwnych – duża elastyczność przesuwu wynosi aż 70 mm, co bardzo ułatwia pracę dekarzom, a tym samym przyspiesza pracę podczas budowy. Podwójny zamek boczny dachówki skutecznie odprowadza wodę. Dodatkowo zmienna geometria powierzchni ułatwia spływ wody po połaci. W konstrukcji dachówki zastosowano żebra usztywniające – dzięki czemu można było jednocześnie zmniejszyć jej wagę i zwiększyć wytrzymałość. Jako najnowszy produkt w ofercie BRAAS dachówka SIGNY dopiero zdobywa rynek, aczkolwiek firma MAX SYSTEM miała już przyjemność zamontowaćją na kilku dachach w Toruniu, Bydgoszczy oraz Inowrocławiu.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Braas SMARAGD

SMARAGD jest idealnym wyborem dla tych, którzy żyją we własnym stylu. Jego eleganckie kolory i nietypowa rombowa forma nadaje budynkowi wyszukanego, indywidualnego charakteru przypominającego efekt pokrycia łupkami. Po prostu wyjątkowa forma i efekt pokrycia powierzchni. Najbardziej unikatowa dachówka dostępna na polskim rynku. Jej efekt wizualny przyciąga wzrok i zachwyca estetyką.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka karpiówka Braas OPAL

Wybierając karpiówkę OPAL decydują się Państwo na wybór tradycji. Klasyka i nostalgia to pojęcia, które łączą się z tą pierwotną formą dachówki ceramicznej. Przyjemny charakter, który pożądany jest szczególnie przy naprawie wartościowych budowli zabytkowych. Chętnie stosowana również w nowym budownictwie indywidualnym, mającym na celu wyrażenie tradycyjnego, regionalnego stylu budowy. Karpiówka OPAL występuje również w wersji żłobkowanej, która szczególnie dobrze sprawdza się w budowlach historycznych, co mogą zobaczyć mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Braas ACHAT 10V

Jedna z najciekawszych esówek dostępnych na polskim rynku. ACHAT 10V tworzy harmonijną całość na połaci dachowej zapewniając spokojną elegancję. Wydmy, wiatr, step, owce na wałach przeciwpowodziowych – kto przy tych słowach czuje się jak w domu, wybiera dla swojego zacisza dachówkę ACHAT 10V. Jej typowo nadmorski urok przekonuje i nadaje budynkowi autentycznego charakteru. Dosokonała propozycja dla mieszkańców województa kujawsko-pomorskiego.

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>