Creaton dachówki betonowe

CREATON Polska to jakość, innowacyjność i doświadczenie. Firma jest jednym z liderów w dziedzinie nowoczesnych systemów pokryć dachowych i innowacyjnych rozwiązań dachowych. Dachówki CREATON są znane i cenione na całym świecie. Dachówki ceramiczne CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. CREATON oferuje bardzo dobrze oceniane dachówki betonowe, a w tym dachówkę KAPSTADT oraz GÖTEBORG. Dachówki cementowe CREATON dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej w powłokach PLANAR oraz DURATOP PRO. Systemy cementowych pokryć dachowych CREATON są odzwierciedleniem idealistycznego wyobrażenia o domu ozdobionym pięknym dachem, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Najwyższa jakość wykorzystywanych surowców i nowoczesna linia produkcyjna stanowią gwarancję dostarczania unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, które nie tylko zwiększają walory użytkowe dachu, ale także zapewniają spokojne życie pod bezpiecznym dachem na długie lata.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE CREATON:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE DACHÓWEK CREATON w kujawsko-pomorskim
dachówka Creaton KAPSTADT

KAPSTADT to nowoczesny model dachówki cementowej o prostej formie i płaskiej powierzchni z ukrytym zamkiem bocznym. Dachówka szczególnie polecana jest do dachów stromych, idealnie prezentuje się w realizacjach współczesnej architektury. Model KAPSTADT jest stabilny i trwały – świetnie znosi obciążenia spowodowane przez wiatr i śnieg. Szczelność zapewnia podwójny zamek boczny i ożebrowanie spodnie, uniemożliwiające przedostawanie się wody pod połać dachu. KAPSTADT jest dachówką, która doskonale sprawdza się w warunkach atmosferycznych panujących w województwie kujawsko-pomorskim. To dobry wybór dla osób ceniących wysoką jakość i elegancki design.

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Creaton GÖTEBORG

GÖTEBORG to model dachówki cementowej o charakterystycznym falistym kształcie, zbliżonym do tradycyjnej esówki. Jest bardzo wytrzymała i odporna na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym posiada szereg zalet takich jak: szczelność, zabezpieczenie przed wnikaniem wody pod połać dachu, zmniejsza ryzyko zarastania mchem, nieprzywierania osadów, swobodny odpływ wody i masy śniegowej. GÖTEBORG dostępny jest zarówno w powłoce PLANAR jak i DURATO PRO. W województwie kujawsko-pomorskim Klientom do gustu przypadła bardziej wersja z powłoką DURATOP PRO.

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Creaton VERONA

VERONA to nowoczesny model dachówki cementowej o prostej formie z nowoczesną powłoką PLANAR i zaokrąglonym kształcie. Dachówka VERONA to idealny produkt zwłaszcza na dachy domów jednorodzinnych. Zmysłowy profil wyśmienicie prezentuje się na dużych powierzchniach dachu, o czym firma MAX SYSTEM może zaświadczyć, gdyż wykonaliśmy już kilkanaście realizacji z tą dachówką – głównie w Bydgoszczy, Toruniu oraz Inowrocławiu.

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>