Creaton dachówki ceramiczne

CREATON Polska to jakość, innowacyjność i doświadczenie. Firma jest jednym z liderów w dziedzinie nowoczesnych systemów pokryć dachowych i innowacyjnych rozwiązań dachowych. Dachówki CREATON są znane i cenione na całym świecie. Dachówki ceramiczne CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi. Również dachówki betonowe CREATON wyróżniają się wyjątkową jakością i szeroką paletą barw oraz modeli. Nie bez powodu CREATON uznawany jest za jednego ze światowych liderów w produkcji dachówek ceramicznych oraz betonowych. Klienci z województwa kujawsko-pomorskiego upodobali sobie szczególnie dwa  modele dachówek  CREATON – DOMINO oraz TITANIA.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE CREATON:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE DACHÓWEK CREATON w kujawsko-pomorskim
dachówka Creaton TITANIA

Wytworna i długowieczna dachówka ceramiczna wielkiego formatu, typu holenderka płaska, oferuje najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania. Uwodzi niezrównanym designem i imponuje trwałością. Dopracowana w każdym detalu, zapewnia fantastyczny efekt wizualny – wrażenie optymalnego rozłożenia światła i cienia. Wielki format dachówki i charakterystyczny falisty kształt wywierają ogromne wrażenie. Forma dachówki pozwala uzyskać wspaniałą, pełną harmonii optykę dachu wzbogaconą o delikatną grę światłocienia. Pod tym względem jest klasą samą dla siebie. Łączy klasycznie piękny wygląd dachu z najwyższą jakością i trwałością. TITANIA jest bardzo popularną dachówką w całej Polsce, a co za tym idzie, także w województwie kujawsko-pomorskim.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Creaton DOMINO

DOMINO to udane połączenie niezwykłych zalet dachówki ceramicznej z nowoczesną formą na miarę współczesności. Charakterystyczny design dachówek DOMINO nacechowany jest maksymalnie formalną siłą wyrazu i rezygnacją z jakichkolwiek zbędnych środków stylistycznych. Jednocześnie dachówka odznacza się optymalną funkcjonalnością i ekonomicznością – co powinni docenić zarówno dekarze, jak i Inwestorzy. Dachówka DOMINO zyskała  ogromną popularność w całej Europie, stając się jedną z najczęściej kupowanych dachówek płaskich. Grudziądz, Toruń, Bydgoszcz,  Brodnica, Nakło, Pypin, Lipno, Mogilno – to tylko kilka miast, w których firma MAX SYSTEM zaopatrywała budowy w dachówkę  DOMINO.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Creaton CANTUS

Dachówka CANTUS łączy w sobie nowoczesną, prostą formę, najlepszej jakości szlachetne powierzchnie i homogeniczną bryłę. Osiągnięto to dzięki zmyślnemu poddaniu najlepszych surowców innowacyjnym technikom produkcyjnym. W procesie powstawania dachówki CANTUS stawia się konsekwentnie na znakomitą jakość od podstaw. Barwione w masie dachówki są wypalane w technologii „HOCHBRANDFAKTOR“ w temperaturze ponad 1.100°C. W ten sposób powstają dachówki o jakości „premium“. Dachówki CANTUS odznaczają się ciekawym designem i niesamowitą wytzymałością na warunki atmosferyczne.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Creaton MAXIMA

Ta wysokiej klasy dachówka prezentuje się w sprawdzonej od dziesięcioleci formie i dlatego ma uniwersalne zastosowanie – zwłaszcza wtedy, gdy chcemy bezproblemowo wymienić stare pokrycie dachu na wysokiej jakości pokrycie ceramiczne. Ten naturalny produkt trwale podnosi wartość dachu, wyraźnie buduje komfortowy klimat, a jego dodatkowym atutem jest zoptymalizowane zawinięcie. MAXIMA, podbnie jak inne dachówki CREATON, oferowane są w powłokach angobowanych oraz glazurowanych.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka karpiówka Creaton KLASSIK

Karpiówka o kroju zaokrąglonym z linii KLASSIK to w ofercie CREATON dachówka o największym zakresie zastosowania. To delikatna, skromna i właśnie dlatego ponadczasowa forma, która nadaje dachom klasycznego uroku. Karpiówka o kroju zaokrąglonym optycznie powiększa powierzchnię dachową i zapewnia bryle harmonijne wykończenie. Szeroki wachlarz barw i powierzchni dachówki pozwala zarówno w przypadku obiektów poddawanych renowacji, jak i nowych budynków na indywidualne rozwiązania w zakresie krycia połaci dachowych. Karpiówki  CREATON to jedne z najpopularniejszych karpiówek  na rynku.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Creaton FUTURA

Poprzez swój format, design i najwyższą jakość widoczną w każdym detalu dachówka wielkoformatowa FUTURA ma naprawdę wiele do zaoferowania. Dzięki zużyciu dachówek na poziomie ok. 10,8 szt./m² uzyskujemy niezwykle atrakcyjny stosunek ceny do jakości. FUTURA jest częstym wyborem mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, którzy decydują się na dachówki faliste.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówki specjalne Creaton

Dachówka ta szybko przypada do serca nie tylko ze względu na specyficzny i swoisty wygląd. Ulepszona konstrukcja zamków bocznych oraz stosunkowo duża powierzchnia zakładek sprawiają, że obok wdzięku silną stroną tej dachówki jest również szczelność. Dachówki HERZZIEGEL nadają się dokonale do renowacji zabytkowych budynków.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>