Dörken membrany i akcesoria dachowe

Marka DÖRKEN to miemiecki producent najwyższej jakości membran dachowych oraz akcesoriów do izolacji dachów i innych elementów konstrukcyjnych. DÖRKEN jest synonimem niemieckiej precyzji i najlepszych materiałów użytych do produkcji. Marka DÖRKEN rozpoznawlana jest na całym świecie i choć nie oferuje produktów w najniższych cenach, to mnóstwo Klientów, również z województwa kujawsko-pomorskiego, wybiera produkty DÖRKEN i spokój na długie lata. Firma Dörken GmbH & Co. KG oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Od ponad 50 lat prowadzona jest w Herdecke produkcja wysokiej jakości folii i membran budowlanych pod marką DELTA do zastosowań na dachach, elewacjach i w piwnicach .

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE DÖRKEN:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY DÖRKEN w kujawsko-pomorskim
membrany dachowe DELTA MAXX

Seria membran dachowych DELTA MAXX to najbardziej kultowa i doceniona gama produktów marki DÖRKEN. Znajdują  się w niej membrany DELTA MAXX, DELTA MAXX PLUS, DELTA MAXX WD oraz DELTA MAXX X. Są to otwarte dyfuzyjnie, ekstremalnie wytrzymałe na rozerwanie membrany wstępnego krycia z paskami klejącymi, na dachy skośne w pełni izolowane. Mogą one być również stosowane jako pokrycie pomocnicze i membrany szalunkowe. Są to najczęściej kupowane membrany marki DÖRKEN w województwie kujawsko-pomorskim.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

membrany dachowe DELTA FOXX

Dzięki masie 270 g/m2 zoptymalizowano łatwość oraz bezpieczeństwo układania. Bez deformacji membrany, bez wybrzuszeń i łopotania. Po tej odpornej na rozerwanie, specjalnej włókninie na twardych szalunkach można chodzić bez problemów. Spód DELTA FOXX i DELTA FOXX PLUS nie „zaczepia” się o włókna powierzchni twardego szalunku. DELTA FOXX oraz DELTA FOXX PLUS układa się i rozwija się bezproblemowo. Wpływa to na poprawę wydajności i obniżenie kosztów. Warstwa antyodblaskowa zapobiega uciążliwym refleksom, nawet przy ekstremalnym nasłonecznieniu. To dlatego membrany DÖRKEN DELTA FOXX zyskują coraz większą popularność w województwie kujawsko-pomorskim.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

membrany dachowe DELTA REFLEXX

Energooszczędna wiatro- i paroizolacja składająca się z materiału 4-warstwowego do wszystkich rodzajów dachu. DELTA REFLEX oraz DELTA REFLEX PLUS posiada równoważną dyfuzyjnie grubość warstwy powietrza wynoszącą około 150 m. Ta wysoka rezerwa bezpieczeństwa wyłącza na długi czas procesy dyfuzji na szkodę izolacji cieplnej i konstrukcji dachu. Zaletami są: nawet o 10% wyższa ochrona cieplna, nawet o 99% mniejsze obciążenie promieniami elektromagnetycznymi dla człowieka, 50% odbicia ciepła, 100% wiatro- i paroizolacji. Wytrzymałość na rozerwanie 450/400 N/5 cm. Klasyfikacja pożarowa E, materiał trudnopalny B 1.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>