Laumans dachówki ceramiczne

LAUMANS to niemiecki producent dachówek ceramicznych klasy premium. Najwyższa jakość dachówek pochodzi z doskonałych niemieckich glin oraz skomplikowanych procesów technologicznych, opracowaywanych od kilku pokoleń. Dachówki LAUMANS do niedawna nie były dostępne w szerokiej sprzedaży w Polsce. Jednak od lipca 2017 roku są one dostępne w sieci Polskie Hurtownie Dachowe, do której przynależy także MAX SYSTEM. Grupa Polskie Hurtownie  Dachowe ze 100 oddziałami handlowymi ma wyłączność na sprzedaż dachówek marki LAUMANS w Polsce. W województwie kujawsko-pomorskim dachówki LAUAMNS oferuje jedynie firma MAX SYSTEM. Pierwsze realizacje przebiegły pomyślnie, a klienci, którzy wybrali dachówki LAUMANS, są niezwykle zadowoleni. Dachówki LAUAMANS to nie tylko najwyższa jakość potwierdzona 50-letnią gwarancją, ale także niespotykana estetyka i spójność oferowanych modeli dachówek. Marka LAUMANS wyróżnia się na tle konkurencji jeszcze jednym elementem – unikatową powłoką matową glazurą (satyną).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE LAUMANS:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE DACHÓWEK LAUMANS w kujawsko-pomorskim
dachówka Laumans RHEINLAND VARIABEL

RHEINLAND VARIABEL jest prawdziwym klasykiem wśród dachówek o niezmiennych wartościach: perfekcyjna forma i niezrównana funkcjonalność. W końcu forma podstawowa tej dachówki odwołuje się do dziewiętnastego wieku. Ciągła optymalizacja i rozwój procesów produkcyjnych sprawiły, że dachówka ta ze swoją łagodną emanacją stała się jednym z ulubionych modeli dachów w Niemczech, a dziś zyskuje coraz szersze grono odbiorców w Polsce.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Laumans IDEAL SUPRA

 IDEAL SUPRA już od pierwszego spojrzenia przekonuje swoją niepowtarzalną dynamiczną linią. Dachówka ta w swej formie skupia doświadczenia wynikające z kilkutysiącletniej historii wypalania dachówek ceramicznych. Ta zaawansowana technologicznie dachówka premium dzięki swym optymalnym wykończeniom jest szczególnie ekonomiczna w układaniu.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Laumans TIEFA SUPRA

TIEFA SUPRA  jest nowym standardem doskonałej formy dachówek drobnofalistych o większym formacie. Dachówka ta charakteryzuje się zaawansowanymi właściwościami technicznymi i zapewnia dachowi piękny ascetyczny wygląd. Dzięki udoskonaleniu wielu szczegółów, jak np. zastosowanie nowego systemu zamków, stworzonego i opatentowanego przez firmę LAUMANS, zapewniającego niezrównaną ochronę przeciwdeszczową. Jest to prawdziwa dachówka przyszłości! TIEFA SUPRA zyskała uznanie pierwszych klientów w województwie kujawsko-pomorskim.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Laumans MULDEN VARIABEL

Historyczna marsylka MULDEN VARIABEL nawiązuje do dawnego modelu Wilhelma Ludowici z 1881 r. Obok ładu geometrycznego obu wgłębień dachówka charakteryzuje się przede wszystkim mało zauważalnymi łączeniami na dachu. Stylowa i zrównoważona przekonuje do siebie również dwoma wariantami układania: klasycznie w rzędach lub mijankowo – z przesunięciem.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

 

 

 

 

COFNIJ