MDM membrany i akcesoria dachowe

Firma MDM NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. W zakładzie MDM NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych. Nowością w ofercie MDM jest innowacyjny kominek wentylacyjny VIRTUM. Zakład MDM w Wojciechowie specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy akcesoriów dachowych: koszy dachowych, spinek do dachówek, klamer montażowych, systemów przeciwśniegowych, elementów komunikacji dachowej i układów odgromowych. MDM jest jednym z najlepszych producentów akcesoriów dachowych, co docenili wykonawcy z województwa kujawsko-pomorskiego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE MDM SA:

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY MDM SA w kujawsko-pomorskim
membrana VENTIA NEO 170

Dwuwarstwowa membrana dachowa z warstwą termoplastycznego poliuretanu TPU. Dzięki zastosowaniu technologii laminowania klejem, włókna z tkaniny igłowanej są równomiernie wygładzone i nie ingerują w warstwę funkcyjną jak w przypadku technologii Hot Melt (wylewania na ciepło warstwy TPU). Gramatura: 170 g/m2. VENTIA NEO to membrana o zdolnościach do akumulowania pary wodnej (w okresach zwiększonej wilgotności powietrza) oraz uwalniania jej na zewnątrz dachu (w okresach suchych). Dzięki czemu izolacja jest sucha i wilgoć utrzymuje się na zewnątrz. MDM VENTIA NEO 170 to najnowsza oferta membran marki MDM. Doskonałe parametry techniczne sprawiły, że VENTIA NEO stała się jedną z  chętniej kupowanych membran MDM w kujawsko-pomorskim.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

membrana dachowa VENTIA Q Premium

Najwyższej klasy dyfuzyjna membrana dachowa, trójwarstwowa, o gramaturze ok. 230 g/m2 i grubości 900 μm. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną oraz wysoką paroprzepuszczalnością (współczynnik Sd 0,04 m). Można ją stosować zarówno bezpośrednio na termoizolacji, jak i układać na pełnym deskowaniu. Znajduje zastosowanie przy różnego rodzaju pokryciach dachowych: gontach, dachówkach betonowych i ceramicznych, arkuszach z blachy, blachodachówkach. Membrana MDM Ventia Q to produkt klasy premium!

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

membrany dachowe VAXO

VAXO to rodzina wielowarstwowych dyfuzyjnych membran dachowych stosowana w bezpośrednim kontakcie z izolacją termiczną. Produkt charakteryzuje się atrakcyjną ceną, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych parametrów technicznych. VAXO MDM stały się bardzo popularne w takich miastach jak Brześć Kujawski, Nakło, Ciechocinek czy Świecie.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

kominki wentylacyjne VIRTUM

Kominki VIRTUM to innowacyjne rozwiązanie do zakończenia kanałów wentylacyjnych w budynkach jednorodzinnych, a także użyteczności publicznej. Kominki VIRTUM dostępne są w dwóch wersjach o średnicy 125 i 160 mm. Innowacyjny kominek wentylacyjny VIRTUM Ø160 charakteryzuje się zwiększoną średnicą wentylacyjną (160 mm, przekrój wentylacyjny 200 cm2) oraz specjalną konstrukcją, dzięki której efektywnie wykorzystuje energię wiatru w celu poprawienia ciągu kominowego. Zapewnia znacznie lepszy przepływ powietrza od tradycyjnych kominków o mniejszej średnicy. Kominki VIRTUM dostępne są w 9 kolorach oraz z podstawami dopasowanymi do wszystkich rodzajów pokryć dachowych – papy, gontu, blachy płaskiej, blachodachówki, dachówek płaskich, dachówek karpiówek i dachówek falistych.

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

akcesoria dachowe MDM

MDM SA jest wiodącym producentem wysokiej klasy akcesoriów dachowych. Prócz membran dachowych i kominków wentylacyjnych w ofercie producenta znajdują się również uznane taśmy kominowe, taśmy kalenicowe, wsporniki łat, kosze dachowe, komunikacja dachowa, ochrona przeciwśniegowa, klamry i spinki do dachówek, taśmy do membran, akcesoria do okapów dachowych, a także specjalistyczne dachówki przejściowe.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>