Nelskamp dachówki betonowe

NELSKAMP to niemiecki producent dachówek klasy premium. Są to jedne z najtwardszych, dostępnych na polskim rynku, dachówek. Dzięki takim właściwościom dachówki NELSKAM są niezwykle odporne i trwałe. NELSKAMP wprowadził na rynek system dachówek NIBRA, czyli szeroki program wielkoformatowych dachówek. Dachówki, które z jednej strony stawiają nowe akcenty w architekturze, a z drugiej obniżają koszty układania. Nowy system zakładek w dachówkach wielkoformatowych umożliwia bezpieczne  układanie już przy 18 stopniach lub nawet mniejszym nachyleniu dachu. Nawet przy tak ekstremalnie płaskim dachu, nieprzenikalność jest oceniana bardzo wysoko. Wszystkie dachówki Nibra wytwarzane są z wysokojakościowej glinki ceramicznej. Decydująca jest tu absorpcja wody poniżej 3%, gwarantująca dłuższą żywotność dachówek.  Do wszystkich dachówek istnieje szeroki program kształtek i dodatków, które ułatwiają szybkie układanie dachów. Dachówki NELSKAMP to dachówki dla Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy poszukują najwyższej jakości, nieszablonowego wzornictwa oraz ciekawej kolorystyki, z której również znana jest marka NELSKAMP. NELSKAMP posiada również niezwykle szeroką gamę dachówek, w  której każdy z pewnością znajdzie odpowiadający mu model.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE NELSKAMP:

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE DACHÓWEK NELSKAMP w kujawsko-pomorskim
dachówka Nelskamp PLANUM

Dachówka betonowa PLANUM marki NELSKAMP to szyk i elegancja sama w sobie. Mimo dużej konkurencji i szerokiej ofercie innych producentów, NELSKAMP  bez problemu z najduje odbiorców na swoje dachówki betonowe, zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i całej Polsce. To dzięki największej dbałości producenta o szczegóły i doskonałym materiałom wykorzystanym do produkcji.

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Nelskamp SIGMA

Dachówka Sigma zapewnia ożywienie krajobrazu dachów. Wygięty, symetryczny kształt z zaokrąglonymi krawędziami cięcia daje żywe powierzchnie dachowe i zapewnia optymalną ochronę przed wnikaniem deszczu, nawiewaniem śniegu i pyłem. Dachówka SIGMA  to ciekawa propozycja dla osób poszukujących betonowych dachówek falistych.

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>