Nelskamp dachówki ceramiczne

NELSKAMP to niemiecki producent dachówek klasy premium. Są to jedne z najtwardszych, dostępnych na polskim rynku, dachówek. Dzięki takim właściwościom dachówki NELSKAM są niezwykle odporne i trwałe. NELSKAMP wprowadził na rynek system dachówek NIBRA, czyli szeroki program wielkoformatowych dachówek. Dachówki, które z jednej strony stawiają nowe akcenty w architekturze, a z drugiej obniżają koszty układania. Nowy system zakładek w dachówkach wielkoformatowych umożliwia bezpieczne  układanie już przy 18 stopniach lub nawet mniejszym nachyleniu dachu. Nawet przy tak ekstremalnie płaskim dachu, nieprzenikalność jest oceniana bardzo wysoko. Wszystkie dachówki Nibra wytwarzane są z wysokojakościowej glinki ceramicznej. Decydująca jest tu absorpcja wody poniżej 3%, gwarantująca dłuższą żywotność dachówek.  Do wszystkich dachówek istnieje szeroki program kształtek i dodatków, które ułatwiają szybkie układanie dachów. Dachówki NELSKAMP to dachówki dla Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy poszukują najwyższej jakości, nieszablonowego wzornictwa oraz ciekawej kolorystyki, z której również znana jest marka NELSKAMP. NELSKAMP posiada również niezwykle szeroką gamę dachówek, w  której każdy z pewnością znajdzie odpowiadający mu model.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE NELSKAMP:

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE DACHÓWEK NELSKAMP w kujawsko-pomorskim
dachówka Nelskamp F15

Lekko rozkołysany kształt dachówek ceramicznych do płaskich dachów tworzy harmonijne powierzchnie dachów. Dachówka ta od wielu lat zajmuje stałe miejsce w architekturze dachów. Nelskamp  F15 spoczywa na kilkunastu dachach w wojewóztwie kujawsko-pomrskim, które zostały zakupione w hurtowniach MAX SYSTEM.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Nelskamp R13 S

R 13 S stanowi powiększoną wersję dachówki Rheinland. Także ją stosuje się na powierzchnie dachów, które działają uspokajająco. R 13 S zmniejsza koszty montażu. Wielkość i kształt tej dachówki przesuwnej oszczędza czas podczas montażu. Bardzo dobra oferta dla osób poszukujących dachówek reńskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Nelskamp KARPIÓWKA

Ceramiczna dachówka karpiówka jak żadna inna podkreśla architekturę danego budynku. W szerokim programie zostały uwzględnione najróżniejsze rodzaje krycia, przykładowo poprzez różne warianty cięcia zaokrąglonego, do których zaliczane są również karpiówka wieżowa i karpiówka wieżyczkowa. Wybór karpiówek marki NELSKAMP to doskonała decyzja, która zapewni spokój na długie lata.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Nelskamp G10

Najwyższej jakości dachówka  płaska wprost od niemieckiego producenta. Dopasowana do nowoczesnego budownictwa, które jest niezwykle cenione w województwie kujawsko-pomorskim. Każdy, kto zdecyduje się na dachówki płąskie NELSKAMP nie będzie żałował swojego wyboru.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>