Pruszyński blachodachówki

BLACHY PRUSZYŃSKI to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. To nie tylko największy w Polsce producent pokryć dachowych ze stali, ale także jeden z największych w Europie. Każdy produkt oferowany przez firmę powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednie produkty. Poza standardowymi produktami oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie klienta firma PRUSZYŃSKI wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców. BLACHY PRUSZYŃSKI może poszczycić się jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. To jedna z największych polskich marek dokonujących ekspansji światowej. Produkty BLACHY PRUSZYŃSKI dostępne są w kilkudziesięciu krajach całego świata. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego chętnie sięgają po takie modele blachodachówek PRUSZYŃSKI jak TUR, REGLE czy ARAD.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE PRUSZYŃSKI:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE BLACHODACHÓWEK PRUSZYŃSKI w kujawsko-pomorskim
blachodachówka Pruszyński REGLE (modułowa)

Panele dachowe REGLE stały się jednymi z najchętniej kupowanych pokryć dachowych marki PRUSZYŃSKI. Panele dachowe REGLE to pokrycie dachowe stanowiące odpowiedź na coraz popularniejszy trend budowania domów z bali, zajazdów i restauracji o charakterze regionalnym. REGLE swym kształtem przypominają gont drewniany i są dedykowane głównie budynkom drewnianym oraz domom o architekturze w stylu zakopiańskim. Niemniej jednak nowe trendy w budownictwie sprawiły, że panele dachowe REGLE są częstym wyborem zarówno w  Toruniu, Bydgoszczy oraz Włocławku, jak  i mniejszych miastach i miejscowościach województwa kujawsko-pomorskiego.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Pruszyński TUR (modułowa)

Blachodachówka panelowa TUR dostępna jest w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Nowy kształt to rozszerzenie dotychczasowej, najbogatszej na rynku oferty pokryć modułowych. Blachodachówki panelowe PRUSZYŃSKI dostępne są od ręki i idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując minimalną ilość odpadów. TUR jest kultową blachodachówką firmy PRUSZYŃSKI. Była jedną z  pierwszych blachodachówek masowo sprzedawanych w województwie kujawsko-pomorskim. Swoją popularność  TUR zawdzięcza także bardzo przystępnej cenie.

\

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Pruszyński ARAD PREMIUM (modułowa)

ARAD PREMIUM to blachodachówka dostarczana jako panele z gotowymi otworami montażowymi, pomyślana w ten sposób aby żaden wkręt nie zakłócił harmonii połaci dachowej. ARAD PREMIUM stanowi jedną z podstawowych blachodachówek w ofercie firmy BLACHY PRUSZYŃSKI. Specyficzny profil blachodachówki ARAD sprawie, że pokryty nią dach nabiera wyrazistego charakteru. To jedna z ciekawszych propozycji dla osób poszukujących dobrej jakości w optymalnym stosunku do ceny zakupu.

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachodachówka Pruszyński KRON (cięta na wymiar)

Nowoczesny kształt nadaje budynkom, w których dach pokryty został blachodachówką KRON indywidualny charakter. Blachodachóka KRON cieszy się popularnością ze względu na swój prosty design. Blachodachówki PRUSZYŃSKI  cięte na wymiar dostępne są w ogromnej palecie kolorystycznej, która zawiera niemal 30 barw w pięciu powłokach ochronnych. Dzięki temu KRON znajdzie zastosowanie na każdym rodzaju budynku.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

blachy TRAPEZOWE Pruszyński

Blachy trapezowe to ekonomiczny materiał do krycia dachów i elewacji. Szeroki wybór profili – od wysokości 6 mm do 160 mm – oraz rodzajów blachy (ocynkowane, powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. BLACHY PRUSZYŃSKI jest jednym z najbardziej uznanych producentów profili trapezowych w  Europie. Wybór blach trapezowych marki PRUSZYŃSKI to pewność najwyższej jakości i niezawodności.

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

PANELE DACHOWE Pruszyński (na rąbek stojący)

Blachy na tzw. rąbek stojący są jedną z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie. BLACHY PRUSZYŃSKI może zaproponować nowoczesne rozwiązanie w tradycyjnym znanym od lat kształcie blach z rąbkiem stojącym. Ponadto firma PRUSZYŃSKI oferuje największą różnorodność paneli na rąbek stojący w Polsce. Panele z tłoczeniami poprzecznymi jak i podłużnymi znajdą zastosowanie zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i przemysłowym. Panele na  rąbek stojący zyskują coraz więsze uznanie wśród Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, a w szczególności w  okolicach Torunia i Grudziądza.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

Panele KARO Pruszyński

To jeden z najbardziej rozpoznawalnyuch produktów marki PRUSZYŃSKI. Jest to propozycja dla Klientów, którzy chcą by ich dach wyglądał oryginalnie. Panele KARO dzięki swojemu ponadczasowemu kształtowi doskonale prezentują się zarówno na obiektach zabytkowych, jak również na budynkach o nowoczesnej stylistyce. Panele oferowane są w trzech rozmiarach wraz z potrzebnymi listwami startowymi oraz elementami mocującymi – haftkami. W zależności od powłoki produkty objęte są 10 lub 30-letnią gwarancją. Panele Karo często stosowane są do ekskluzywnego wykańczania kominów i lukarn w dachach pokrytych dachówkami ceramicznymi. Wiele takich realizacji można zobaczyć w Toruniu, Grudziądzu, Kruszwicy czy Brodnicy.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>