Röben dachówki ceramiczne

RÖBEN to część rodzinnego koncernu produkującego ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat. Powstałe w połowie XIX w. fryzyjskie cegielnie dały początek dzisiejszej sieci fabryk w Europie i Ameryce. W 1995 r. w skład firmy o tak bogatej tradycji weszły zakłady w Środzie Śląskiej. To tu powstała największa i najnowocześniejsza w Europie dachówczarnia RÖBEN. Na sukces firmy RÖBEN składa się wiele elementów. Z lokalnych złóż gliny firma wydobywa doskonały surowiec do produkcji cegieł, płytek klinkierowych, dachówek i akcesoriów dachowych. Ten naturalny ceramiczny materiał łączony jest w zakładach produkcyjnych z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i długoletnim doświadczeniem. Tak powstają materiały budowlane najwyższej jakości, które umożliwiają realizację marzeń kolejnych pokoleń Inwestorów o pięknym i bezpiecznym domu. Prawdziwymi hitami zarówno w dużych miastach kujawsko-pomorskiego, jak i całej Polsce, stały się dachówki MONZAplus, PIEMONT, BERGAMO oraz BORNHOLM.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE RÖBEN:

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE MODELE DACHÓWEK RÖBEN w kujawsko-pomorskim
dachówka Röben MONZAplus

MONZAplus uosabia najwyższy standard jakości o nienagannej perfekcyjnej powierzchni pokrytej kolorową angobą. Swoją popularność zawdzięcza m.in. dużemu rozmiarowi. MONZAplus to dachówka o wysokich parametrach mrozoodporności i wytrzymałości mechanicznej. MONZAplus jest jedną z najpopularniejszych dachówek w ofercie marki RÖBEN. Tę dachówkę chętnie wybierają wymagający klienci z województwa kujawsko-pomorskiego.

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Röben PIEMONT

Klasyczny design z nowoczesnym akcentem spłaszczonej fali sprawia, że dachówka PIEMONT dobrze komponuje się z bryłami budynków utrzymanych zarówno w bardziej tradycyjnej jak i współczesnej stylistyce. Doskonała zarówno na nowe, jak i remontowane dachy, ułatwia krycie trudnych miejsc połaci takich jak kosze, o czym decyduje duża przesuwność – zaleta techniczna wyróżniająca dachówki tego systemu. To bardzo ciekawa oferta dla sób z województwa kujawsko-pomorskiego, które poszukują eleganckich dachówek na swój dach.

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Röben BERGAMO

Płaska dachówka BERGAMO idealnie odpowiada aktualnym trendom budowlanym, preferującym minimalizm zwartych w formie budynków przykrytych nieskomplikowanym dachem, równie prostym co całość bryły. To właśnie kształt dachówki w połączeniu z uznanymi od wieków walorami ceramiki sprawia, że jest optymalnym wyborem dla tych inwestorów, którzy stawiają na nowoczesne budownictwo, ale nie rezygnują z wysokiej jakości.

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

dachówka Röben BORNHOLM

Dachówka o kształcie litery S, inaczej nazywana holenderką. Doskonały wybór w przypadku obiektów bardziej tradycyjnych, nawiązujących do stylistyki klasycznej i zabytkowej, których nie brakuje w takich miastach jak  Toruń, Bydgoszcz, Grudziąc, Włocławek, Ciechocinku, Tucholi czy Nakle. Dachówka BORNHOLM spodoba się również tym, którym podoba się klasyczna, wyraźna fala. To dachówka  ponadczasowa, któa przez pokolenia będzie zachwycała swoim krojem.

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>