Technonicol papy

Działając na rynku od 1993 roku TechnoNICOL zdobyła ogromne doświadczenie w produkcji materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. W związku z tym, dziś TechnoNICOL proponuje rynkowi najnowocześniejsze materiały i technologie, łączące w sobie światowe doświadczenie i opracowania własnego centrum naukowo-badawczego. Współpraca z biurami projektowymi i pracowniami architektonicznymi, pozwala firmie szybko i elastycznie reagować na zmiany wymagań klientów. Dziś TechnoNICOL to 37 zakładów produkcyjnych w Rosji, Czechach, Litwie, Włoszech, Ukrainie, Białorusi. Papy oraz gonty bitumiczne marki TechnoNICOL, dzięki swej wysokiej jakości, zyskały w województwie kujawsko-pomorskim uznanie i rzeszę zadowolonych Klientów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE TECHNONICOL:

 
 
SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE GONTY I PAPY TechnoNICOL w kujawsko-pomorskim
gonty bitumiczne seria TOP

W serii TOP TechnoNICOL zawarł takie gonty bitumiczne jak COUNTRY, WESTERN, JAZZ, RANCHO oraz CONTINENT. Są to gonty o charakterystycznych i nowoczesnych kształtach oraz szerokiej palecie kolorystycznej. Co ciekawsze, TechnoNICOL udziela na swoje gonty 30-, 40- i 50-, a nawet 60-letnie  gwarancje.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

gonty bitumiczne seria CLASSIC

Seria CLASSIC to popularne kształty w róznorodnej palecie barw. Gonty bitumiczne serii Classic to linia tzw. klasycznych gontów. Niska cena oraz dobra jakość stanowią o zaletach tego produktu. Gonty wykonane są na osnowie trwałego i mocnego welonu szklanego pokrytego mieszanką bitumiczną. Wierzchnia część dachówki pokryta jest posypką bazaltową chroniącą przed promieniowaniem ultrafioletowym.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

gonty bitumiczne seria ULTRA

Gonty bitumiczne serii ULTRA to produkt z dodatkiem modyfikatora SBS. Dzięki temu gont danej serii jest znacznie bardziej elastyczny niż podobny produkt bez dodatku modyfikatora. Gonty wykonane są na osnowie trwałego i mocnego welonu szklanego pokrytego mieszanką bitumiczną. Wierzchnia część dachówki pokryta jest posypką bazaltową chroniącą przed promieniowaniem ultrafioletowym. Spodnia strona jest pokryta lepką warstwą masy klejącej i łatwo zdejmowalną taśmą silikonową. W wyniku oddziaływania słońca gonty sklejają się tworząc podwójną warstwę hydroizolacyjną zapewniającą doskonałą szczelność dachu.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

papa MIDA BASE PV S4

Papa polimerobitumiczna zgrzewalna dachowa i izolacyjna. Stosowana jest jako dolna warstwa dwuwarstwowego pokrycia dachowego podczas wykonywania nowego lub podczas renowacji starego dachu. Stosowana jest również jako hydroizolacja fundamentów, podłóg oraz konstrukcji zagłębionych w gruncie.

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

papa MIDA SELF BASE GV S3

Papa polimerobitumiczna przeznaczona jest do hydroizolacji konstrucji budowlanych – jako dolna warstwa pokrycia dachowego, hydroizolacja podłóg i konstrukcji zagłębionych w gruncie. Stosuje się ją w szczególności w przypadkach, gdy podłoże pod pokrycia dachowe nie pozwala na używanie otwartego ognia.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

papa podkładowa G200 S4

Stosowana jest jako dolna lub podkładowa warstwa wielowarstwowego pokrycia dachowego. Stosowana jest również jako hydroizolacja fundamentów, podłóg oraz konstrukcji zagłębionych. Jest to materiał hydroizolacyjny składający się z wkładki nośnej z tkaniny szklanej, na którą została naniesiona warstwa masy wypełniającej z bitumu polimerycznego modyfikowanego elastomerem SBS. Górną warstwę ochronną stanowi drobnoziarnista posypka mineralna, a dolną warstwę ochronną stanowi łatwotopliwa folia poliestrowa.

 

 

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>